Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

Dla Ciebie i Twojej firmy:
- zaprojektujemy i wykonamy stronę internetową na miarę Twoich potrzeb,
- udostępnimy i skonfigurujemy serwer pocztowy wraz z zsynchronizowanym formularzem kontaktowym,
- udzielimy wsparcia technicznego, opiekę gwarancyjną i zapewnimy aktualizację treści zamieszczanych na stronie w trakcie współpracy,
- zredagujemy i dostosujemy teksty umieszczane na stronie internetowej pod kątem pozycjonowania i sprawimy, że Twoja strona będzie osiągała częstsze wyniki w wyszukiwarce,
- dostosujemy stronę pod względem responsywności, dzięki czemu będzie wyświetlała się i funkcjonowała perfekcyjnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet i telefon.

Użytek ekologiczny "Góra Charlawa" utworzony w 1993 roku, obejmuje wierzchołkową partię pagórka kemowego na powierzchni 0,99 ha, w gminie Widawa. Stanowisko roślinności kserotermicznej z wieloma gatunkami chronionymi. Do niedawna rosła tu sasanka łąkowa, niestety silna presja ludzi objawiająca się wykopywaniem roślin spowodowała jej zanik.

Dobry punkt widokowy na zachodnią i  północno-zachodnią część Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki oraz terenów przyległych (widoczne wieże kościelne w Strońsku i Chojnem oraz, przy dobrej widoczności, Sieradz).

"Zamość” - użytek ekologiczny utworzony w 1998 r., w gminie Sędziejowice, na pow. 1,53 ha. Obejmuje zespół roślinności torfowiskowej i błotnej. Jest to fragment torfowiska o charakterze przejściowym i niskim obejmującym ok. 19 ha pow. Rośnie tu wiele rzadkich i cennych gatunków roślin, m.in.: modrzewnica zwyczajna, jeżogłówka najmniejsza, pływacz średni.

Użytek ekologiczny "Dąbrowa II" utworzony w 1996 roku w gminie Sieradz na terenie lasów państwowych Nadleśnictwa Sieradz. Obejmuje kompleks bagien śródleśnych na obszarze terasy akumulacyjno-nadzalewowej doliny Warty.

Użytek ekologiczny "Rzeka Grabia" utworzony w 1993 roku obejmujacy rzekę w obrębie koryta na obszarze 40,6 ha. W granicach Parku Grabia płynie na odcinku 8,5 km.

Zobacz więcej zdjęć w galerii: