Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

Dla Ciebie i Twojej firmy:
- zaprojektujemy i wykonamy stronę internetową na miarę Twoich potrzeb,
- udostępnimy i skonfigurujemy serwer pocztowy wraz z zsynchronizowanym formularzem kontaktowym,
- udzielimy wsparcia technicznego, opiekę gwarancyjną i zapewnimy aktualizację treści zamieszczanych na stronie w trakcie współpracy,
- zredagujemy i dostosujemy teksty umieszczane na stronie internetowej pod kątem pozycjonowania i sprawimy, że Twoja strona będzie osiągała częstsze wyniki w wyszukiwarce,
- dostosujemy stronę pod względem responsywności, dzięki czemu będzie wyświetlała się i funkcjonowała perfekcyjnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet i telefon.

Rezerwat florystyczny "Winnica" o powierzchni 1,54 ha, utworzony w 1995 roku w celu zachowania ze względów naukowych i dydaktycznych muraw i zarośli kserotermicznych. Znajduje się nie opodal Wielkiej Wsi w gminie Widawa. Obejmuje skarpę z odkrywką margla jurajskiego z murawami i zaroślami kserotermicznymi. Występujące tu ciepłolubne rośliny, związane z podłożem wapiennym stanowią jedyne w środkowej Polsce stanowisko murawy kserotermicznej o wyglądzie stepu kwietnego. Obok zarośli tarniny z ligustrem i berberysem rośnie tu dzwonek boloński, dzwonek syberyjski, aster gawędka, koniczyna długokłosowa, liczne gatunki róż, w tym rzadka róża skórzasta.

 Rezerwat przyrody "Grabica" o powierzchni 8,26 ha, położony w gminie Sędziejowice, utworzony w 2000 roku obejmuje kompleks torfowisk przejściowych i niskich oraz autroficznych bagien z udziałem licznych gatunków roślin rzadkich i chronionych, o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych w dolinie rzeki Grabi. Występują tu gatunki roślin podlegające ochronie ścisłej i gatunki rzadkie, między innymi: widłak torfowy, widłak goździsty, grążel żółty, storczyk krwisty, rosiczka długolistna, kosaciec żółty, pałka szerokolistna. Rezerwat jest miejscem gniazdowania i żerowania wielu zwierząt, w tym wyjatkowo rzadkich i chronionych.

Rezerwat przyrody "Korzeń" o powierzchni 34,93 ha, utworzony w 1998 roku, obejmuje kompleks bagien śródleśnych o dużej wartości przyrodniczej. Celem utworzenia rezerwatu jest ochrona dużej powierzchni torfowiska o charakterze przejściowym oraz dobrze zachowanych biocenoz olsu torfowego i olsu porzeczkowego. Na obszarze torfowiska występuje liczebnie bardzo dużych populacji chronionych i rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Dzięki temu jest to wyjątkowo cenne miejsce w skali nie tylko regionu, ale i kraju.

Rezerwat przyrody "Hołda" o powierzchni 71,24 ha, utworzony w 1998 roku obejmuje kompleks dobrze zachowanych, naturalnych lasów niżowych. Krajobraz rezerwatu, jak na warunki niżowe, jest bardzo zróżnicowany. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni występują tu płaty grądu subkontynentalnego, łęgu jesionowo-olszowego, olsu porzeczkowego, śródlądowego boru wilgotnego i subatantyckiego boru świeżego o typowo rozwiniętej strukturze i w większości właściwym składzie florystycznym.