Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

Dla Ciebie i Twojej firmy:
- zaprojektujemy i wykonamy stronę internetową na miarę Twoich potrzeb,
- udostępnimy i skonfigurujemy serwer pocztowy wraz z zsynchronizowanym formularzem kontaktowym,
- udzielimy wsparcia technicznego, opiekę gwarancyjną i zapewnimy aktualizację treści zamieszczanych na stronie w trakcie współpracy,
- zredagujemy i dostosujemy teksty umieszczane na stronie internetowej pod kątem pozycjonowania i sprawimy, że Twoja strona będzie osiągała częstsze wyniki w wyszukiwarce,
- dostosujemy stronę pod względem responsywności, dzięki czemu będzie wyświetlała się i funkcjonowała perfekcyjnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet i telefon.

Siemiechów - kapliczka przydrożnaSiemiechów położony jest nad rzeką Wartą w malowniczej dolinie, na terenie Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki. Sąsiaduje z Wielką Wsią, Brzyków, Rychłocicami, oraz z Jarocicami (po drugiej stronie Warty). Archeolodzy z Muzeum Regionalnego z Pabianic odkryli tu cmentarzysko rzymskich wojowników z pierwszych wieków naszej ery, na którym znaleziono m.in. miecze, groty włóczni, umby tarcz obronnych i ozdobne miniatury narzędzi i broni. Najwartościowszym znaleziskiem było odkrycie w jednym z grobów hełmu legionisty rzymskiego z zachowanymi częściami policzkowymi. Spełniał on rolę popielnicy (urny). W centrum wsi znajduje się murowana kapliczka z XIX wieku (we wnękach obrazy na blasze z połowy XIX wieku).