Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

Dla Ciebie i Twojej firmy:
- zaprojektujemy i wykonamy stronę internetową na miarę Twoich potrzeb,
- udostępnimy i skonfigurujemy serwer pocztowy wraz z zsynchronizowanym formularzem kontaktowym,
- udzielimy wsparcia technicznego, opiekę gwarancyjną i zapewnimy aktualizację treści zamieszczanych na stronie w trakcie współpracy,
- zredagujemy i dostosujemy teksty umieszczane na stronie internetowej pod kątem pozycjonowania i sprawimy, że Twoja strona będzie osiągała częstsze wyniki w wyszukiwarce,
- dostosujemy stronę pod względem responsywności, dzięki czemu będzie wyświetlała się i funkcjonowała perfekcyjnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet i telefon.

Brzyków - kościół z lat 1860-1872

Wieś znana od 1393 r. Parafia istniała w poł. XV w. pod wezwaniem św. Jana. Poprzedni drewniany kościół zawalił się ze starości na pocz. XIX w. Obecny kościół z lat 1860-1872. Wyposażenie z XVII/XVIII w. Tutejszy proboszcz Kazimierz Jany, kapelan w oddziale Makarego Drohomireckiego, poległ 15 lutego 1863 w lasach lipieńskich pod Pyszkowem. W sąsiedztwie Brzykowa występują wapienne wzgórza jurajskie z nieczynnymi już wapiennikami.

Do 1954 roku istniała gmina Pruszków. Przy przy drodze wojewódzkiej nr 481 z Łasku do Wielunia, po prawej stronie drogi, za Pruszkowem, na uprawnym polu rośnie 9 starych dębów o rozłożystych ramionach. Są to pomniki przyrody o wymiarach: 444, 390, 331, 313, 312 i 304 cm. Niektórzy nazywają je "Napoleońskimi" na pamiątkę odpoczywających w ich cieniu żołnierzy. Do rejestru zabytków zostały wpisane: dawny zajazd oraz park dworski z XVIII wieku.

Wola Wężykowa - resztki murów dawnego dworu obronnegoWola Wężykowa (pierwotnie Wola Grabicka) pojawia się w źródłach pisanych w 1368 r. Na początku XV w. stanowiła centrum klucza Wężyków. W ciągu XV w. rodzina przyjmowała od posiadanych wsi nowe nazwiska. Wola Wężykowa pozostała jednak główną siedzibą rodu. Urodził się tu Jan Wężyk, arcybiskup gnieźnieński i prymas Polski za czasów Zygmunta III. W dniu 23 lutego 1633 r. koronował on Władysława IV. Spoczywa w kolegiacie łowickiej, w kaplicy swego imienia.

Sędziejowice wymienia po raz pierwszy bulla gnieźnieńska (zwana złotą) z 1136 r. papieża Innocentego II wydana w Pizie. Wieś od najdawniejszych czasów była własnością książęcą. Z nadania któregoś z władców przekazana została arcybiskupom gnieźnieńskim. W bulli wymieniona jako Zandeieuici vel Zandeievici wśród wsi arcyb. k. Sieradza (circa Zeraz). Pisownia nazwy wsi w okresie średniowiecznym była różna. W kopiale z końca XVI w. wymieniony jest kościół w Sandzevoievieusis przy zmianie w 1366 r. dziesięcin, a w 1392 wymieniony jest pleban Dominic de Sandzeowicze.

Zborów położony jest nad rzeką Niecieczą (lewy dopływ Widawki ), na Wysoczyźnie Łaskiej. W Zborowie zachował się drewniany młyn wodny wzniesiony w 1917 roku, który stanowi zabytek architektury przemysłowej (został wpisany do rejestru zabytków województwa łódzkiego).

Zborów  - drewniany młyn wodny wzniesiony w 1917 rokuZborów  - drewniany młyn wodny wzniesiony w 1917 rokuRzeka Nieciecz w pobliżu miejscowości Zborów