Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

Dla Ciebie i Twojej firmy:
- zaprojektujemy i wykonamy stronę internetową na miarę Twoich potrzeb,
- udostępnimy i skonfigurujemy serwer pocztowy wraz z zsynchronizowanym formularzem kontaktowym,
- udzielimy wsparcia technicznego, opiekę gwarancyjną i zapewnimy aktualizację treści zamieszczanych na stronie w trakcie współpracy,
- zredagujemy i dostosujemy teksty umieszczane na stronie internetowej pod kątem pozycjonowania i sprawimy, że Twoja strona będzie osiągała częstsze wyniki w wyszukiwarce,
- dostosujemy stronę pod względem responsywności, dzięki czemu będzie wyświetlała się i funkcjonowała perfekcyjnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych takich jak tablet i telefon.

Niniejsza strona internetowa jest kontynuacją projektu twojaokolica.pl realizowanego kilkanaście lat temu w celu promocji Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki oraz miejscowości położonych na jego terenie i w jego pobliżu. Strona jest w trakcie przebudowy, którą prowadzi firma Strony-internetowe JAKUB KMITA. W przyszłości zamierzamy wzbogacić serwis o informacje i zdjęcia dotyczące innych ciekawych miejsc na terenie Polski. Zapraszamy do nadsyłania materiałów, które pomogą przyśpieszyć prace - wszak każdy ma swoją okolicę, którą warto pokazać innym.

Nowa wersja witryny twojaokolica.pl jest również przykładem nowoczesnego serwisu dostosowanego do urządzeń mobilnych i jest miejscem, w którym prezentować będziemy najnowsze rozwiązania i możliwości wykonania ciekawych stron internetowych.